Jasielska Fajka Pokoju

Jasielska Fajka Pokoju

  16 września mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w imprezie zorganizowanej przez Klubu Fajki Jasło z okazji trzeciej rocznicy powstania klubu. Był to pierwszy turniej organizowany przez jasielski klub – Jasielska Fajka Pokoju.

Turniejowe zmagania poprzedził pyszny obiad zaserwowany w gościnnych progach restauracji „ U Schabinskiej”. Następnie odbył się turniej wolnego palenia fajki do którego zasiadło 32 zawodników. Zwycięzcą został Marek Tritt z Klubu Fajkowo Cygarowego Trafika Poznań, drugie miejsce Piotr Niewiński z fajkowo.pl, a na trzecim miejscu podium zasiadła Małgosia Tritt, również z Klubu Fajkowo-Cygarowego Trafika Poznań. Następnie spędziliśmy miłe chwile w Muzeum Lizaka, gdzie zapoznaliśmy się z historią jasielskiej fabryki lizaków i procesem ich wytwarzania, a także mogliśmy samodzielnie je wykonać. Spotkanie zakończyła wspaniała zabawa, tańce i śpiewy do białego rana.

Bardzo dziękujemy organizatorom, za wspaniałe przyjęcie, turniej i zabawę. Znakomicie zorganizowane spotkanie, które  mamy nadzieję, na stałe zostanie wpisane do fajczarskiego kalendarza. Dziękujemy za wspaniałe towarzystwo, możliwość poznania nowych przyjaciół, super atmosferę i niezapomniane chwile.
Do zobaczenia w Jaśle następnym razem.