Listopadowe spotkanie i ŚKF w Radiu Katowice

Listopadowe spotkanie i ŚKF w Radiu Katowice

Nasze spotkanie z 5 listopada było drugim w nowym miejscu. Było nas dużo, choć nie wszyscy od początku i nie wszyscy do końca, ale to przecież nie posiedzenie sejmu… Przybywający byli od początku podwójnie zaskoczeni. Niespodzianka nr 1: gość ze Strzelec Opolskich, niespodzianka nr 2: gość prawie z sąsiedztwa, redaktor Dorota Stabik z Radia Katowice odwiedziła nas z mikrofonem by nagrać o nas reportaż. Reportaż o fajce i naszym klubie został wyemitowany w Radiu Katowice we wtorek rano, Ci którzy nie mieli okazji go wysłuchać mogą go znaleźć tutaj.

 

pani red. Dorota Stawik

Wracając do pierwszego gościa. Odwiedzający fajka.net.pl znają go jako Andywoods. Używający tego nicku Piotr rozpoczął pewien czas temu swoją przygodę z fajkarstwem, a więc robieniem fajek, jako kontynuacją swojego hobby polegającego na robieniu pięknych rzeczy z drewna. Wiele z jego dzieł można zobaczyć na jego stronie internetowej mimoto.com.pl oraz w jednym i drugim z artykułów na fajkanecie. Wkupił się w nasze łaski prezentując każdemu piękny kołeczek do wyboru z bogatego zestawu. Zapraszamy częściej!

Andywoods u nas

Jak już wiemy z relacji z Zielonej Góry, do naszego grona dołączyła Ania, nasza paląca fajkę koleżanka. W tym spotkaniu uczestniczyła po raz pierwszy jako członek ŚKF i od razu dostała się do mediów. Trzeba mieć to szczęście!

Ania i jej fajka

W całym zamieszaniu próbowaliśmy „turniejowo” zapalić fajkę, a w niej Captain Black Royal. Wyniki nie były imponujące, bo i ciekawszych rzeczy działo się wiele.

palimy!

... i gadamy

Najważniejsze, że mamy nareszcie dobre miejsce do spokojnego zapalenia w fajce tego co nam smakuje. Zapraszamy!

 

Słowo i zdjęcia: Janusz